Titles you rated
MoanaRated ★ 4.0
PiperRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
Girl in the Sunny PlaceRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 5.0