Titles you rated
The New MutantsRated ★ 3.5
Monster HunterRated ★ 2.0
TenetRated ★ 4.5
The Devil All the TimeRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
My punch drunk boxerRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 1.5
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
Dark PhoenixRated ★ 2.5
AnnaRated ★ 4.0
Long ShotRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0