Series
Ratings
266
SuitsRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 3.0
Monarch: Legacy of Monsters Season 1Rated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 2.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 2.5
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 2.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0- Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
MurderbotRated ★ 3.5
Star Wars: Skeleton CrewRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 1.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 2.0
Andor Season 2Rated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
Drink MastersRated ★ 3.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.0