Series
Ratings
32
Human VaporRated ★ 3.0
No Side GameRated ★ 4.0
Last Samurai StandingRated ★ 3.5
VivantRated ★ 4.0
SANCTUARYRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Burn the House DownRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Green Mothers ClubRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
My NameRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5