Movies
Ratings
1097
28 Years LaterRated ★ 4.5
SisuRated ★ 4.0
StarfishRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.0
A Working ManRated ★ 3.0
Salut d’AmourRated ★ 4.5
The Marco EffectRated ★ 1.5
Captain PhillipsRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.5
The Voice in the CrimeRated ★ 2.0
The Purity of VengeanceRated ★ 4.0
A Conspiracy of FaithRated ★ 4.5
The Absent OneRated ★ 4.0
Department Q: The Keeper of Lost CausesRated ★ 4.0
Baby Assassins Nice DaysRated ★ 4.0
Into the MirrorRated ★ 3.5
Crime 101Rated ★ 3.5
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 3.0
CharacterRated ★ 4.0