Series
Ratings
75
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.5- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.5- Yona of the DawnRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0