Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5