Titles you rated
If Wishes Could KillRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The Summer I Turned Pretty Season 3Rated ★ 5.0
The Summer I Turned Pretty Season 2Rated ★ 5.0
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 5.0
Strangers From HellRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 2.5
BridgertonRated ★ 2.5
HappinessRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0