Series
Ratings
118- DoubtRated ★ 3.5
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 4.0- Inside the Human BodyRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5- Fifties ProfessionalsRated ★ 3.5
Everyone is Fighting Their Own WorthlessnessRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- 베팅 온 팩트Rated ★ 4.0
Straight to HellRated ★ 4.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.0
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.5- 더 로직Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0