Series
Ratings
58
The Legend of Kitchen SoldierRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 1.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Kingdom Season 2Rated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
StartupRated ★ 3.5
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 2.0
ChernobylRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 1.5
Years and YearsRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.5
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 5.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5