Movies
Ratings
108
Sonic the HedgehogRated ★ 4.5
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 5.0
DinosaurRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 1.0
The CroodsRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 2.5
Despicable Me 3Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 5.0
Monsters vs. AliensRated ★ 3.0
Sky HighRated ★ 5.0
The Emoji MovieRated ★ 4.5
Fairy Tail the Movie: Phoenix PriestessRated ★ 5.0
The Angry Birds MovieRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0