Movies
Ratings
278
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 4.5
Ne Zha 2Rated ★ 4.5
The RosesRated ★ 3.5
The GhostRated ★ 3.0
Mom's Got a Date With a VampireRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 2.5
The Wedding BanquetRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 4.0
TitaneRated ★ 3.0
The Bad Guys 2Rated ★ 4.0
Z-O-M-B-I-E-S 4: Dawn of the VampiresRated ★ 3.5
Z-O-M-B-I-E-S 3Rated ★ 3.5- NoiseRated ★ 3.5
The BalconettesRated ★ 4.0
It's a Summer Film!Rated ★ 3.5
ElioRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Humanist Vampire Seeking Consenting Suicidal PersonRated ★ 4.5