Titles you rated
Hitori de ShinitaiRated ★ 4.0
ZENSHURated ★ 5.0
The Ultimatum: Queer Love Season 2Rated ★ 3.5
The Ultimatum: Queer Love Season 1Rated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
There's No Freaking Way I'll Be Your Lover! Unless…Rated ★ 0.5
Kitchen Knife and Green Chili PepperRated ★ 3.0
AdultsRated ★ 4.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 4.0
Saionjisanwa Kajiwo shinaiRated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.5
Endo and Kobayashi Live! The Latest on Tsundere Villainess LieselotteRated ★ 4.0
The Date of MarriageRated ★ 3.5
I'm Giving the Disgraced Noble Lady I Rescued a Crash Course in NaughtinessRated ★ 3.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.5- Lovely ComplexRated ★ 5.0
Villainess Level 99: I May Be the Hidden Boss but I'm Not the Demon LordRated ★ 3.5
7th Time Loop: The Villainess Enjoys a Carefree Life Married to Her Worst Enemy!Rated ★ 3.5
Fool Me OnceRated ★ 2.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0