Series
Ratings
108
The Bear Season 4Rated ★ 5.0
The Bear Season 3Rated ★ 5.0
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.0
The Book of Boba FettRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 3.5
Gen V Season 2Rated ★ 3.5
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 2.5
BoschRated ★ 4.0
BoschRated ★ 4.0
BoschRated ★ 4.0
BoschRated ★ 4.0
BoschRated ★ 4.0
BoschRated ★ 4.0- BoschRated ★ 4.0
Bosch: Legacy Season 3Rated ★ 4.0
Bosch: Legacy Season 2Rated ★ 4.0