Movies
Ratings
151
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 1.5
Coyote UglyRated ★ 1.5
The Truman ShowRated ★ 1.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 2.5
Bad BoysRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 5.0
HostelRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
Gone with the WindRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
The Blind SideRated ★ 3.5
HulkRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0