Series
Ratings
60
If Wishes Could KillRated ★ 4.0
Dear XRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 0.5
TempestRated ★ 2.5
The DefectsRated ★ 2.5
Dark LegacyRated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 0.5
Sara - Woman in the ShadowsRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 0.5
Hyper KnifeRated ★ 4.0- GhostsRated ★ 4.5
Station 19Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 0.5- DoubtRated ★ 5.0
Citadel: DianaRated ★ 0.5
Chicago Fire Season 9Rated ★ 3.5