Series
Ratings
129
The GuestRated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 5.0
Legal Enforcement With DogsRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5- Tales of the Bizarre 35 Shunen SP Fall SpecialRated ★ 3.0
The Narrow Road to the Deep NorthRated ★ 3.5
Pocket ni Boken wo TsumekondeRated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
FollowersRated ★ 3.0
Gannibal Season 2Rated ★ 3.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0