Movies
Ratings
289
HOPERated ★ 3.5
Two LoversRated ★ 3.0
There Will Be BloodRated ★ 4.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
My Oxford YearRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 3.0
Fermat's RoomRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.0