Movies
Ratings
665
BoyhoodRated ★ 5.0
BackroomsRated ★ 4.0
Little JoeRated ★ 3.0- Oink OinkRated ★ 2.0
TwistedRated ★ 1.5
DoubtRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.5
Lords of DogtownRated ★ 3.5
Say Anything...Rated ★ 2.0
Perfect BlueRated ★ 3.0
The Green KnightRated ★ 3.0- CandyRated ★ 3.5
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 3.0
Run Lola RunRated ★ 4.0
BigbugRated ★ 2.5
Seven PsychopathsRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 2.5
CompanionRated ★ 3.5
Into the WildRated ★ 3.0
TroyRated ★ 3.0