Series
Ratings
76
Chicken RaceRated ★ 2.0
Loki Season 2Rated ★ 2.5
Loki Season 1Rated ★ 2.0- Women Document Detectives Season 3Rated ★ 3.0
Sabakan, Uchuu e IkuRated ★ 3.5
The Ghost Writer's WifeRated ★ 4.0
Class of LiesRated ★ 3.0
GIFTRated ★ 3.5
The Perfect MotherRated ★ 1.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 3.5
MoonhavenRated ★ 1.0
The Sleepless PrincessRated ★ 3.0
The Spies Who Loved MeRated ★ 2.5
Midsummer is Full of LoveRated ★ 1.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
Halo Season 2Rated ★ 3.5
Halo Season 1Rated ★ 3.5