Titles you rated
The Good DoctorRated ★ 3.5
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
If Wishes Could KillRated ★ 2.5
EuphoriaRated ★ 4.0
My Personal WeathermanRated ★ 2.5
The Good DoctorRated ★ 4.0- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
BootsRated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
Love Alarm Clap! Clap! Clap!Rated ★ 3.0
DearestRated ★ 4.0
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Unintentional Love StoryRated ★ 2.5- Kiko-chan's SmileRated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 5.0