Movies
Ratings
34
The Sound of MusicRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 4.5
PersepolisRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0