Movies
Ratings
124
The Face ReaderRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
BurningRated ★ 1.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The President's BarberRated ★ 3.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 0.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
HostelRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0