Titles you rated
EternityRated ★ 3.5- HumintRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.5
SupersonicRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Nowhere to HideRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Lost GirlsRated ★ 3.0
The Age of AdalineRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0