Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
Zero DayRated ★ 3.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
SeeRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
SeeRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 9Rated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
1883Rated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0