Movies
Ratings
33
Once We Were UsRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Too Big to FailRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.5
HereRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Under the Hawthorn TreeRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5