Movies
Ratings
121
Marty SupremeRated ★ 4.0
SupergirlRated ★ 3.0
Toy Story 5Rated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Disclosure DayRated ★ 4.5
Star Wars: The Mandalorian and GroguRated ★ 3.5
Nirvanna the Band the Show the MovieRated ★ 3.5- ColonyRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
MichaelRated ★ 3.0
The Devil Wears Prada 2Rated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 5.0
MaterialistsRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 4.0