Series
Ratings
46
Teach You a LessonRated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0- RAP:PUBLICRated ★ 4.0
Agatha All AlongRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Mom's Friend's SonRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 4.5
- A-List to PlaylistRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5