Movies
Ratings
86
No Country for Old MenRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 2.5
Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0