Movies
Ratings
63
Crows Zero IIRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The Lone RangerRated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
DrumlineRated ★ 4.0
EpicRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 5.0