Titles you rated
The Elusive SamuraiRated ★ 4.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 5.0
Delicious in DungeonRated ★ 5.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 5.0- 2 Broke GirlsRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Heated Rivalry Season 1Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 5.0