Series
Ratings
38
The Amazing Digital CircusRated ★ 3.0
Law and The CityRated ★ 2.0
Dream ProductionsRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
20th Century Boy and GirlRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 5.0- ポケットモンスターRated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 3.5- 나루토 5기Rated ★ 5.0
- 나루토 2기Rated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 4.0