Movies
Ratings
876
The OdysseyRated ★ 3.5
BackroomsRated ★ 3.5
Villain and WidowRated ★ 4.0
HOPERated ★ 4.0
Toy Story 5Rated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 3.5- RAN 12.3Rated ★ 4.0
- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
The Day, December 3, 2024 'Fabricated Insurrection, Hidden Truth'Rated ★ 0.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Big DealRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0