Series
Ratings
144
Human VaporRated ★ 3.5
Battle of FatesRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy TapesRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 4.5
AemaRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
PlutoRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 4.0