Titles you rated
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
The Darwin IncidentRated ★ 1.5
Hell's Paradise Season 2Rated ★ 3.0
You and I Are Polar OppositesRated ★ 4.0
Sentenced to Be a Hero: The Prison Records of Penal Hero Unit 9004Rated ★ 2.5
Fate/strange FakeRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.5- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 3.5
Sonny BoyRated ★ 3.5
히나마츠리Rated ★ 3.5
FLCLRated ★ 4.0
A Place Further Than the UniverseRated ★ 3.5
A Certain Scientific RailgunRated ★ 3.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 4.0
AirRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
Fate/strange Fake -Whispers of Dawn-Rated ★ 3.5
WandanceRated ★ 1.0
This Monster Wants to Eat MeRated ★ 3.5