Series
Ratings
123
The Boys Season 4Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
Community Season 3Rated ★ 3.5
Community Season 2Rated ★ 3.5
Community Season 1Rated ★ 3.0- The IT CrowdRated ★ 4.5
The Sandman Season 1Rated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Pretend It's a CityRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The Trials of Gabriel FernandezRated ★ 3.5
GivenRated ★ 3.0- Doctor WhoRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
KiddingRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 4.5