Titles you rated
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 2.5
Migi & DaliRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 2.5
Pyramid GameRated ★ 4.0
My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 2.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
MashleRated ★ 3.0
The GuestRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 3.5
Uncle From Another WorldRated ★ 3.5