Series
Ratings
285
Love and AnarchyRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Dash & LilyRated ★ 1.5
The School Nurse FilesRated ★ 5.0
Black DogRated ★ 3.5
My Strange HeroRated ★ 3.0
My Secret TerriusRated ★ 4.0
Where Stars LandRated ★ 0.5
Agatha Christie's PoirotRated ★ 5.0
Still 17Rated ★ 4.5
The Boss Baby: Back in Business Season 1Rated ★ 4.5- SkinsRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5- Super RookieRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 1.0
Five EnoughRated ★ 3.5