Movies
Ratings
1593
The SubstanceRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 3.0
Love Lies BleedingRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Manon of the SpringRated ★ 4.5
Jean de FloretteRated ★ 4.5
Before I FallRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Nurse BettyRated ★ 2.0
The LosersRated ★ 1.5
Wish UponRated ★ 1.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5