Series
Ratings
137
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Sabrina, the Teenage WitchRated ★ 4.5- SoulmateRated ★ 4.5
- Dugeundugeun ChangeRated ★ 4.5
Miss MermaidRated ★ 4.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0