Titles you rated
YesRated ★ 2.5
The FinRated ★ 4.0
BlondeRated ★ 3.5
The Devil Wears Prada 2Rated ★ 3.5
RenoirRated ★ 3.0- Whispering WaterRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
Cutie HoneyRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 2.5
What She Likes...Rated ★ 3.0- My Daddy is an AlienRated ★ 3.5
- Reviving The EngineRated ★ 3.0
- Planet SpoiliaRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 3.0
NomadRated ★ 2.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
PossessionRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
HamnetRated ★ 4.5