Movies
Ratings
34
Little WomenRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
AftersunRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0- HumintRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 4.0