Movies
Ratings
68
The Hateful EightRated ★ 3.0
QuickRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Unlocking SherlockRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 2.5
ElysiumRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 1.5
Secretly, GreatlyRated ★ 0.5
The HimalayasRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 0.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5