Titles you rated
Daredevil: Born Again Season 2Rated ★ 3.5
If Wishes Could KillRated ★ 3.5
Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.5
All Her FaultRated ★ 4.0- HonourRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
Political FeverRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
His & HersRated ★ 3.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 2.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- CasheroRated ★ 2.0
Dexter: ResurrectionRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Dear XRated ★ 2.0
The ManipulatedRated ★ 2.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
The Beast in MeRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 3.5