Titles you rated
First LoveRated ★ 3.0- America's Sweethearts: Dallas Cowboys Cheerleaders Season 2Rated ★ 2.5
America's Sweethearts: Dallas Cowboys Cheerleaders Season 1Rated ★ 3.0- 무쇠소녀단Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Wakako zake Season 2Rated ★ 3.5
Wakako zake Season 3Rated ★ 3.5
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.5- 짱구는 못말려 1Rated ★ 4.5
Shin AtashinchiRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Let's Walk TogetherRated ★ 4.5
BarakamonRated ★ 3.5
KakeguruiRated ★ 2.5
Nagi's Long VacationRated ★ 3.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
Fruits BasketRated ★ 3.5