Movies
Ratings
180
Batman ReturnsRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
CliffhangerRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 3.0
BladeRated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Project A Part IIRated ★ 5.0
Fermat's RoomRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Flash PointRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0