Movies
Ratings
685
Fast XRated ★ 3.5
Evil Dead RiseRated ★ 2.5
MartyrsRated ★ 2.5
MartyrsRated ★ 3.0
The DescentRated ★ 3.5
Rules of EngagementRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The FlashRated ★ 4.0
Shin Kamen RiderRated ★ 4.0
House III: The Horror ShowRated ★ 3.0
The Time MachineRated ★ 3.5
It's Alive III: Island of the AliveRated ★ 2.5
It Lives AgainRated ★ 2.5
It's AliveRated ★ 3.0
Burial GroundRated ★ 2.5
Land of the DeadRated ★ 3.5
Extraction 2Rated ★ 4.0
CreepshowRated ★ 3.5
TentaclesRated ★ 2.0
The StuffRated ★ 3.5