Series
Ratings
92
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
Made In AbyssRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0