Movies
Ratings
1410- We Grow UpRated ★ 2.0
Road to BostonRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Hidden FaceRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 4.0
Kraven the HunterRated ★ 3.0
ConfessionRated ★ 1.5
The Night OwlRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.5
The Great FloodRated ★ 2.5
LobbyRated ★ 3.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 3.5
K-PAXRated ★ 4.5
Will You Be ThereRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.5
Tinker TickerRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5