Series
Ratings
20
Innocent DefendantRated ★ 5.0
Alice in BorderlandRated ★ 5.0
TomorrowRated ★ 4.5
Taxi Driver Season 3Rated ★ 5.0
Taxi Driver 2Rated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 5.0
Little Witch AcademiaRated ★ 5.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 5.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 3.5
Derry GirlsRated ★ 5.0
Derry GirlsRated ★ 5.0
Arrested DevelopmentRated ★ 5.0
Young SheldonRated ★ 3.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 5.0
A Good Girl's Guide to Murder Season 1Rated ★ 4.0
Man vs. BeeRated ★ 4.0